KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14076224
nr 1407 6224
Selma Daffré
(f. 1951), Brasilien
Oljemålning, + ETSNINGAR, 1 + 9 st, Selma Daffré (1951), Brasilien, Signerade, yttermått inklusive ram: 35x40 cm
Selma Daffré, bildkonstnär född 1951.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:50:54
28/6 11:05:23
1.500 kr
2/7 17:37:40